Plovykla

BEKONTAKTĖ SAVITARNOS PLOVYKLA

ADRESAS

V. Borisevičiaus g. 10B, LT-69443
Kazlų Rūda

DARBO LAIKAS

00-24 val.

KAINA

1 plovyklos žetonas = 0,50 ct

KONTAKTAI

Administracija: +370 343 26 697

Plovyklos mob. tel.: +370 698 78 029

PLOVYKLOS PROGRAMOS IR JŲ LAIKAS

1. Purvo tirpiklis (1 žetonas arba 50 ct – 50 s)

Tai programa, kurios pagalba nuo ratų ir apatinių transporto priemonių dalių yra pašalinami dideli nešvarumai.

2. Aktyviosios putos (1 žetonas arba 50 ct – 45 s)

Aktyviosios putos yra pagrindinė „REGUSA“ bekontaktės savitarnos plovyklos programa, kuri veikia purvo minkštinimo principu. Transporto priemonę padengus aktyviosiomis putomis, reikia palaukti 60 sekundžių kol putos sureaguos su purvu ir jį suminkštins, o tuomet transporto priemonę nuplauti aukštu slėgiu.

3. Skalavimas aukštu slėgiu (1 žetonas arba 50 ct – 90 s)

Skalaujant aukštu slėgiu, kietu vandeniu yra nuplaunas visas suminkštintas purvas ir pasiekiamos tos transporto priemonių vietos, kurių automatinėse plovyklose šepečiams pasiekti tiesiog neįmanoma. Plauti reikėtų išlaikant 30 cm atstumą nuo transporto priemonės paviršiaus, tačiau esant būtinybei, pavyzdžiui, itin prilipus vabzdžiams, galime priartėti ir kiek arčiau automobilio kėbulo. Plauti reikia tolygiais judesiais iš kairės į dešinę nuo apačios į viršų.

4. Vaškavimas (1 žetonas arba 50 ct – 45 s)

Skystas vaškas padengia kėbulą apsauginiu sluoksniu, kuris užsandarina dažų mikro įbrėžimus bei pašalina kieto vandens likučius nuo kėbulo, taip suteikdamas automobiliui žvilgesio. Taigi, automobilio vaškavimas skirtas tam, kad automobilis kuo labiau žvilgėtų. Be to, vaškas yra atsparesnis purvui ir kitiems nešvarumams, todėl kartu padeda ilgiau išlaikyti automobilį švarų.

5. Skalavimas distiliuotu vandeniu (1 žetonas arba 50 ct – 90 s)

Distiliuotas vanduo neturi jokių kalkių priemaišų, todėl nuplovus automobilį distiliuotu vandeniu pašalinami skysto vaško likučiai, o vandeniui nudžiuvus nelieka jokių kalkių nuosėdų (lašų pėdsakų) ant kėbulo – jis tiesiog blizga. Todėl skalavimas distiliuotu vandeniu yra viena svarbiausių bekontaktės savitarnos plovyklos programų tiems, kurie nesausina savo automobilio po jo plovimo. Distiliuotu vandeniu automobilį reikia skalauti iš viršaus į apačią.
Pažymėtina, kad kitose plovyklose ši programa dar vadinama „blizginimu“, „poliravimu“ arba „sausinimu“, tačiau visų programų veikimo principas tas pats – naudojamas distiliuotas (osmosinis) vanduo, kurio cheminės savybės leidžia užtikrinti, kad automobiliui džiūstant ant jo neliktų kalkių nuosėdų.

Visos plovimo programos skaičiuojamos sekundžių tikslumu, o plovimo greitį kontroliuojate Jūs. Tokiu būdu mokate tik už tai, kiek Jums reikia: galite patogiai nutraukti plovimą kada panorėję, programas keisti tarpusavyje, o Jums paspaudus STOP mygtuką bus įjungta pauzė už kurią pinigai nebus skaičiuojami. Efektyviai naudojant visas plovyklos programas automobilio plovimo metu, plovimo kaina svyruoja nuo 3 iki 3,5 Eur.