Apie mus

100% Lietuviško kapitalo įmonė

30+ metų patirtis mažmeninėje prekyboje naftos produktais

> 5 degalinių tinklas

> 20 darbuotojų

UAB „REGUSA“ – DAUGIAU NEI 30 METŲ PATIRTIS

UAB „REGUSA“ savo veiklą pradėjo 1993 m. balandžio 23 d. Nuo pat įkūrimo įmonės pagrindinė veikla – mažmeninė prekyba naftos produktais, tad šioje srityje esame sukaupę beveik 30 metų patirtį. Sukaupta ilgalaikė patirtis mums leidžia teikti aukštos kokybės paslaugas tiek fiziniams asmenims (privatiems klientams), tiek juridiniams asmenims (įmonėms).

Šiuo metu UAB „REGUSA“ valdo 6 degalines Kauno ir Marijampolės regionuose bei bekontaktę savitarnos automobilių plovyklą Kazlų Rūdoje.

Degalinėse prekiaujama ne tik degalais, bet ir kitomis prekėmis. „REGUSA“ degalinėse galite įsigyti gardžių sumuštinių, panini, submarinų. Jūsų patogumui veikia grilis ir krosnelė, kuriuose pašildysime ir (ar) iškepsime Jūsų išsirinktus užkandžius. Degalinėse esančiose kavos savitarnos zonose galite išsirinkti savo mėgstamą šviežią, kvapnią kavą, arbatą ar kitą karštą gėrimą. Degalinėse taip pat galite įsigyti kelių vinjetes, įvairių autochemijos prekių, alyvos bei kitų būtiniausių prekių.

„REGUSA“ degalinėse galite pasinaudoti automobilių stovėjimo aikštele, oro kompresoriumi ar išsinuomoti automobilinę priekabą. UAB „REGUSA“ taip pat teikia degalų pristatymo ar transportavimo paslaugas – galime pristatyti ar pervežti degalus pagal klientų pageidavimus. Be to, taikome itin lanksčias degalų įsigyjimo sąlygas juridiniams asmenims (įmonėms).

REGUSA – PATIKIMAS PARTNERIS

UAB „REGUSA“ jau 5 metus iš eilės (2017-2021) yra pripažįstama atitinkančia „Stipriausi Lietuvoje“ kriterijus, kas patvirtina įmonės stabilumą ir patikimumą. „Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas tik finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina įmonės patikimumą ir atspindi gerą įmonės ekonominę būklę bei finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.

2022 metais UAB „REGUSA“ buvo suteiktas presitižinis A+ EUROPEAN BUSINESS MASTERS 2021 sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonė yra sertifikuota kaip A+ klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje Baltijos regione.

A+ EUROPEAN BUSINESS MASTERS sertifikatas yra prestižinis pripažinimas, suteikiamas tik toms įmonėms, kurios atitinka vienus griežčiausių vertinimo kriterijų rinkoje. Atskirai vertinamos panašaus dydžio įmonės, konkrečiame verslo sektoriuje. Pasak sertifikatą išdavusios įstaigos, EUROPEAN BUSINESS MASTERS skiriamas kaip tvaraus verslo augimo ir gebėjimo prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų bei sėkmingai vystomo verslo įrodymas. Taigi šis įvertinimas išskiria UAB „REGUSA“ iš konkrečios įmonių grupės Baltijos regione, kurių pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba naftos produktais ir patvirtina mūsų įmonės sėkmingą veikimą tarp panašaus dydžio įmonių.

EUROPEAN BUSINESS MASTERS sertifikatas stiprina įmonės reputaciją vidaus ir užsienio verslo aplinkoje. Tuo tarpu finansinis įmonės patikimumas, gebėjimas prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų – ypatingai svarbūs kriterijai renkantis verslo partnerį ar naudojantis įmonės paslaugomis.

UAB „Regusa“ partneriai – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, ūkininkai, valstybinės institucijos bei valstybinės įmonės.

MŪSŲ APDOVANOJIMAI